Neříkejte mé matce ... 1/5

Autor : 🕔27.06.2010 📕6.315

Hledáme nové kolegy

Server valka.cz neustále hledá nové kolegy, kteří jsou ochotni pomoci s rozvojem a doplňováním obsahu, koordinací a kontrolou práce, moderováním příspěvků a další činností. Neváhejte a zapojte se do tvorby valka.cz v duchu hesla Čtenáři sobě :)

Přidejte se k nám!

Podobné články

Další články autora

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč
♡ Chci přispět

Deset let riskoval reportér Diego Buňuel svůj život pro francouzskou televizi. Deset let křižoval svět a plnil zpravodajské bloky zprávami z válečných zón. A deset let se pokoušel překročit hranice šokujících headlinů a zachytit pravdivý obrázek každodenního života obyčejných lidí tak, jak ho média neznají.


Jeho první kroky míří do Afghánistánu, který zamrzl v čase a desítky let se utápí ve válečných konfliktech. Do země, kde děti obvykle neumějí číst a psát, ale z kalašnikova umějí střílet víc než dobře. Do země, jejíž ekonomiku pořád táhne především produkce opia.Přesto i tady najde Diego Buňuel drobné lidské příběhy, které dokážou rozesmát i vyvolat úžas.Jako třeba atmosféra golfových kurzů v Kábulu, setkání s pilotkou vojenské helikoptéry nebo návštěva prvního nočního klubu v celém Afghánistánu.

 

Podobné články

Další články autora

Autor : 🕔27.06.2010 📕6.315

Komentáře Disqus

Komentáře Facebook

Sociální sítě

Reklama

Poslední komentáře