Cela smrti

Autor : 🕔19.04.2010 📕13.917

Hledáme nové kolegy

Server valka.cz neustále hledá nové kolegy, kteří jsou ochotni pomoci s rozvojem a doplňováním obsahu, koordinací a kontrolou práce, moderováním příspěvků a další činností. Neváhejte a zapojte se do tvorby valka.cz v duchu hesla Čtenáři sobě :)

Přidejte se k nám!

Podobné články

Další články autora

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč
♡ Chci přispět

 

Ospalé městečko Huntsville v americkém Texasu. Zóna smrti Spojených států. Od roku 1982 tady úřady popravily stovky odsouzených k smrti. Nejvíce v celé zemi.

 

Cela smrti1

 

Huntsvilleská věznice je plná strohých cel, ve kterých čekají na svůj trest brutální vrazi. Bez možnosti kontaktu s dalším člověkem, sami se svou vinou až do okamžiku, kdy jim státem pověřený kat do těla vpíchne smrtící injekci. Někteří čekají měsíce, jiní roky, někdo občas i celá desetiletí.

 

 

Autorům dokumentu se podaří do tohoto ponurého světa proniknout. Setkávají se s trojící odsouzených a seznamují se s jejich životy i okolnostmi, které je přivedly až sem. O čem přemýšlí člověk, který ví, že musí zemřít? Co naopak prožívají ti, kteří ho musejí zabít? Je pro ně poprava běžnou pracovní rutinou? Kdo dokáže na popravách vydělávat? A jsou snad obyvatelé Huntsville kvůli cele smrti prokleti? Sledujte v dokumentu na Z1.

Podobné články

Další články autora

Autor : 🕔19.04.2010 📕13.917

Komentáře Disqus

Komentáře Facebook

Sociální sítě

Reklama

Poslední komentáře