Main Menu
User Menu

114. divize [1944-1945]


JAPONSKÉ CÍSAŘSTVÍ 114. Divize
Datum vzniku 10.07.1944 Mizonokuchi
Předchůdce 114. Divize deaktivovaná 1939
Datum zániku 12.08.1939
Následovník ---
Nadřízené velitelství
10.07.1944 1. Armáda
Dislokace ---
Velitelé 14.07.1944-14.10.1944 Nakashiro, Toyojiro
14.10.1944-30.09.1945 Miura,Saburo
Podřízené útvary -
Prameny https://www.axishistory.com/index.php?id=8258
Literatura
URL : https://www.valka.cz/114-divize-1944-1945-t83808#307363Verze : 0
MOD