Main Menu
User Menu

111. divize [1944-1945]


JAPONSKÉ CÍSAŘSTVÍ 111. Divize
Datum vzniku 12.07.1944 Zentsuji
Předchůdce ---
Datum zániku 30.09.1945
Následovník ---
Nadřízené velitelství 07.1944 3. Armáda
04.1945 17. Armádní okruh
05.1945 58. Armáda
Dislokace ---
Velitelé 14.07.1944–18.08.1945 Iwasaki, Tamio
Podřízené útvary -
Prameny https://www.axishistory.com/index.php?id=8258
Literatura
URL : https://www.valka.cz/111-divize-1944-1945-t20341#76423Verze : 0
MOD