Main Menu
User Menu

11. vrtulníkový pluk [1993-1994]

11th Helicopter Regiment

     
Název:
Name:
11. vrtulníkový pluk
Originální název:
Original Name:
11. vrtulníkový pluk
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.01.1993
Předchůdce:
Predecessor:
11. vrtulníkový pluk
Datum zániku:
Disbanded:
31.12.1994
Nástupce:
Successor:
33. základna vrtulníkového letectva
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.01.1993-19.05.1993 Velitelství letectva a protivzdušné obrany
20.05.1993-31.10.1993 1. smíšený letecký sbor
01.11.1993-31.12.1994 3. sbor taktického letectva
Dislokace:
Deployed:
01.01.1993-31.12.1994 Dobřany, letiště
Velitel:
Commander:
01.01.1993-31.12.1994 Čajka, Vladimír (Plukovník)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.vrtulnik.cz
www.vojenstvi.cz
URL : https://www.valka.cz/11-vrtulnikovy-pluk-1993-1994-t54901#457781Verze : 0
MOD
2. letka / 2nd Squadron
URL : https://www.valka.cz/11-vrtulnikovy-pluk-1993-1994-t54901#512045Verze : 0
MOD


Mi-2 8748 a pilot Miroslav Navrátil 23.06.1994 poblíž hořící firmy Jitona Lišov.


Linked from : https://www.valka.cz/topic/postview/460052
URL : https://www.valka.cz/11-vrtulnikovy-pluk-1993-1994-t54901#460053Verze : 0
MOD