Main Menu
User Menu

11. velitelství stíhacího letectva [1942-1944]

XI Fighter Command

Vytvořeno jako XI Interceptor Command 8.3.1942
Aktivováno 15.3.1942
Přetvořeno na XI Fighter Command v květnu 1942
Zrušeno 31.3.1944


GROUPS
343rd - 1942 - 1944


STATIONS
Anchorage, Elmendorf Army Air Base , 15.3.1942
Adak, Adak Army Airfield , 12.9.1943 - 31.3.1944


COMMANDERS
Col Norman D Sillin, 15.3.1942
Col Phineas K Morrill Jr, 6.9.1942
Lt Col Donald E Meade, 15.7.1943
Col William E Elder, 25.2.1944
Lt Col Don L Wilhelm Jr, 20. - 31.3.1944


CAMPAIGNS
Aleutian Islands


DECORATIONS
None


INSIGNE
None
URL CZ: https://www.valka.cz/11-velitelstvi-stihaciho-letectva-1942-1944-t7169#16908Verze : 1
URL EN: https://www.armedconflicts.com/XI-Fighter-Command-t7169#16908Version : 0