Main Menu
User Menu

11. protiletadlová dělostřelecká divize [1944-1945]

11th Anti-Aircraft Artillery Division / 11. Flak-Division

     
Název:
Name:
11. protiletadlová dělostřelecká divize
Originální název:
Original Name:
11. Flak-Division
Datum vzniku:
Raised/Formed:
08.09.1944
Předchůdce:
Predecessor:
Protiletadlová dělostřelecká brigáda 15
Datum zániku:
Disbanded:
08.05.1945
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
08.09.1944-DD.01.1945 Letecká župa VIII
DD.01.1945-DD.02.1945 Letecká armáda 6
DD.02.1945-08.05.1945 I. protiletadlový dělostřelecký sbor
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
10.10.1944-08.05.1945 Kraemer, Oskar ( )
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.lexikon-der-wehrmacht.de
https://www.ww2.dk/ground/flak/11fladiv.htm
URL : https://www.valka.cz/11-protiletadlova-delostrelecka-divize-1944-1945-t125445#425822Verze : 0
MOD