Main Menu
User Menu

11. bombardovací skupina (střední) [1938-1940]

11th Bombardment Group (Medium)

     
Název:
Name:
11. bombardovací skupina (střední)
Originální název:
Original Name:
11th Bombardment Group (Medium)
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.01.1938
Předchůdce:
Predecessor:
11. pozorovací skupina
Datum zániku:
Disbanded:
01.12.1940
Nástupce:
Successor:
11. bombardovací skupina (těžká)
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.02.1940-19.10.1940 18. křídlo
19.10.1940-01.12.1940 18. bombardovací křídlo
Dislokace:
Deployed:
01.02.1940-01.12.1940 Honolulu, Hickam Field
Velitel:
Commander:
DD.02.1940-15.06.1940 Kraus, Walter F. (Lieutenant Colonel)
15.06.1940-01.12.1940 Street, St Clair (Lieutenant Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/11-bombardovaci-skupina-stredni-1938-1940-t138285#452430Verze : 4
MOD