Main Menu
User Menu

109. divize [1944-1945]


JAPONSKÉ CÍSAŘSTVÍ 109. Divize
Datum vzniku 22.05.1944 Ogasawara
Předchůdce 109. divize
Datum zániku 30.09.1945
Následovník ---
Nadřízené velitelství 22.05.1944 armádní skupina Osagawara
Dislokace ---
Velitelé 27.05.1944–23.03.1945 Kuribayashi, Tadamichi
23.03.1945-30.09.1945 Tachibana, Yoshio
Podřízené útvary -
Prameny https://www.axishistory.com/index.php?id=8258
Literatura
URL : https://www.valka.cz/109-divize-1944-1945-t84039#308245Verze : 0
MOD