Main Menu
User Menu

108. divize [1937-1940]


JAPONSKÉ CÍSAŘSTVÍ 108. Divize
Datum vzniku 26.08.1937 Hirosaki
Předchůdce 8. rámcová divize
Datum zániku 21.02.1940
Následovník ---
Nadřízené velitelství 31.08.1937 2. Armáda
30.03.1938 1. Armáda
Dislokace ---
Velitelé 26.08.1937–22.06.1938 Shimomoto, Wataru
22.06.1938-21.02.1940 Taniguchi, Motojiro
Podřízené útvary -
Prameny https://www.axishistory.com/index.php?id=8258
Literatura
URL : https://www.valka.cz/108-divize-1937-1940-t20344#76426Verze : 0
MOD