Main Menu
User Menu

1. smíšené křídlo [1969-1976]

1st Composite Wing

     
Název:
Name:
1. smíšené křídlo
Originální název:
Original Name:
1st Composite Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
09.05.1969
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
30.06.1976
Nástupce:
Successor:
1. letištní křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.07.1969-30.06.1976 Headquarters Command
Dislokace:
Deployed:
01.07.1969-30.06.1976 Camp Springs, Andrews AFB

Velitel:
Commander:
01.07.1969-31.02.1970 Knobloch, Richard A. (Brigadier General)
01.02.1970-28.02.1970 Matlick, Benjamin M. Jr. (Colonel)
01.03.1970-24.08.1972 Lee, Carlton L. (Brigadier General)
25.08.1972-30.01.1975 Brown Jr., William E. (Brigadier General)
31.01.1975-16.06.1976 ?, ? ( )
17.06.1976-30.06.1976 Peterson, Leonard R. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Aktivované od 01.07.1969
Zdroje:
Sources:
Ravenstein, Charles A: Air Force Combat Wings - Lineage and Honors Histories 1974-1977; Office of Air Force History, Washington 1984
URL : https://www.valka.cz/1-smisene-kridlo-1969-1976-t158723#484649Verze : 0
MOD