Main Menu
User Menu

1. samostatný pěší prapor [1930-1940]

1st Separate Infantry Battalion (Colored)

     
Název:
Name:
1. samostatný pěší prapor
Originální název:
Original Name:
1st Separate Infantry Battalion (Colored)
Datum vzniku:
Raised/Formed:
06.04.1930
Předchůdce:
Predecessor:
Datum zániku:
Disbanded:
12.12.1940
Nástupce:
Successor:
1. prapor 372. pěšího pluku
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
16.04.1930-05.05.1937 Státní milice New Jersey
05.05.1937-12.12.1940 Národní garda New Jersey
Dislokace:
Deployed:
16.04.1930-12.12.1940 Atlantic City, New Jersey
Velitel:
Commander:
16.04.1930-05.05.1937 ?, ? ( )
05.05.1937-12.12.1940 Eggleston, George L. (Major)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

16.04.1930-12.12.1940 rota A
16.04.1930-12.12.1940 rota B
12.12.1934-12.12.1940 rota C
12.12.1934-12.12.1940 rota D
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
Clay, Steve E.: U.S. Army Order of Battle 1919–1941. Volume 1. The Arms: Major Commands and Infantry Organizations. Combat Studies Institute Press, 2010.

URL : https://www.valka.cz/1-samostatny-pesi-prapor-1930-1940-t125373#425728Verze : 0
MOD