Main Menu
User Menu

1. oddělení /vojenské/ [1927-1938]

1st Section /Military/ of the Presidium of the Ministry

     
Název:
Name:
1. oddělení /vojenské/
Originální název:
Original Name:
1. oddělení /vojenské/
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.01.1927
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
24.09.1938
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízený úřad:
Higher Authority:
01.01.1927-20.01.1930 Presidium ministerstva
20.01.1930-24.09.1938 Presidiální odbor
Dislokace:
Deployed:
01.01.1927-24.09.1938 Praha, Budova ministerstva /
Přednosta / náčelník:
Chief:
14.11.1918-15.10.1919
Podřízené úřady či jednotky:
Subordinated Agencies or Units:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Fidler, Jiří – Sluka, Václav: Encyklopedie branné moci Republiky československé 1920-1938. Praha, Libri 2006.
URL : https://www.valka.cz/1-oddeleni-vojenske-1927-1938-t200838#574556Verze : 0
MOD