(v pořadí: hejtman, poručík, praporčík)
1. kompanie
Vojtěch st. Had z Proseče (radní)
Jan Kornelius Dvorský z Gryfí Hory
Linhart Kretzig
2. kompanie
Karel Felix Šuster
Jan Wolf (uzdař)
Martin Glott
3. kompanie
Vojtěch ml. Had z Proseče (radní)
Fridrich Rašp
Kristián Miller
4. kompanie
Jan Václav Kletblatt
Jiří Behem
Kašpar ml. ze Švenkfeldu (lékárník)
5. kompanie
Šimon Koukol
Ondřej Štoček (nákladník)
Pavel Petr Pavlacký (starší pořádku řeznického)
6. kompanie
Jakub Bivet (cukrář)
Melichar Plincler (starší pořádku postřihačského)
Hendrych Bouček
7. kompanie
Jan Pavel Dvorský z Gryfí Hory
Adam Václav Cejz
Martin Jaroň
8. kompanie
Daniel Jaroměřský (kupec)
Rudolf Štramanc (kupec)
Jindřich ml. Řečický
9. kompanie
Felix Had z Proseče (perkmistr hor viničních a obecní starší)
Jiří Karel Murarius
Jan Neander
10. kompanie
Jakub Wölcker (císařský mincmistr)
Adam Khyr z Khyrpachu (stavební písař Pražského hradu)
Adam Ludvík Khayl ze Šternbergku (gegenhandler pomezních cel)
11. kompanie
Jan Baptista Reymund (starší pořádku kupeckého)
Jan Antonín Casanova (starší pořádku kupeckého)
Mikuláš Grulois (kupec)
12. Svobodná kompanie
Jan Antonín Losi z Losinthalu (cís. rada a inspektor nad důchody)
Václav Jezbera z Olivé Hory (místopísař Král. českého)
Jan Benedikt Smolík (sekretář místodržitelské kanceláře)
1. Zderazská čtvrť
Jeremiáš Braumšmíd
Ondřej Peyr
Václav Třebický (písař úřadu rychtářského)
2. Svatoštěpánská čtvrť
Matěj Vojtěch Miller z Mildenberka
Šimon Kutnauer ze Sonenštejna
Daniel Kalivoda
3. Svatojindřišská čtvrť
Daniel Nathaniel Kunštát (radní)
Jan Jindřich Ludic
Samuel Zahořanský z Vorlíka (radní)
Svatopetrská čtvrť
Jan Severin Cic
Kryštof Pachta z Rájova (radní písař)
Vilém Ješek z Rittrsfeldu (nákladník)
4. První kompanie řemeslníků
Pavel Daniel Termanus (primas)
Jiří Smrčka jinak Čížek (pekař)
Daniel Miller z Mildenberka
5. Druhá kompanie řemeslníků
Václav Vltavský ze Šlangfelzu (pokladní při generálproviantu)
Martin Špatenka (kovář)
Fridrich Písecký z Kranichfeldu (desetisoudce)
6. Kompanie postranních práv
Daniel Kňour (radní)
Daniel Junger z Hiršperku
Samuel Miller z Mildenberka
7. První kompanie obyvatelů, nájemníků a podruhů
Jiří Antonín Vitášek (písař při mlýnech Šitkovských)
Lorenc Svátek (registrátor české kanceláře
Václav Petržilka (starší práva poříčného)
8. Druhá kompanie obyvatelů, nájemníků a podruhů
Jan Měchejř (zeměměřič král. Českého)
Vilém Vilímovský z Lichtenburka
Bartoloměj Kačík
9. Svobodná kompanie
Aleš Vratislav z Mitrovic (hejtman Nového Města pražského)
Kryštof Beck z Lilienthalu (obecní starší)
Viktorin Zikmund Šventle z Třebska (adjunkt zemského berního písaře)
Věříme, že mezi Vámi jsou lidé s různými zájmy a zkušenostmi, kteří by mohli přispět svými znalostmi a nápady. Pokud máte rádi vojenskou historii a máte zkušenosti s historickým výzkumem, psaním článků, editací textů, moderováním, tvorbou obrázků, grafiky nebo videí, nebo prostě jen máte chuť se zapojit do našeho unikátního systému, můžete se k nám připojit a pomoci nám vytvářet obsah, který bude zajímavý a přínosný pro ostatní čtenáře.
Zjistit více